iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

Kadıköy'den çıkış yok" Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
Kadıköy'den çıkış yok" Bar_leftKadıköy'den çıkış yok" BarKadıköy'den çıkış yok" Bar_right 
göcebe (1038)
Kadıköy'den çıkış yok" Bar_leftKadıköy'den çıkış yok" BarKadıköy'den çıkış yok" Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

2 posters

Kadıköy'den çıkış yok"

FiRARi
    FiRARi
    VİP
    VİP

Erkek
    Durumum : Kadıköy'den çıkış yok" Dagini10
    Takım : Kadıköy'den çıkış yok" 1447oh9 PUAN : 268
    Itibar : 3

Kadıköy'den çıkış yok" Empty Kadıköy'den çıkış yok"

Mesaj tarafından FiRARi Çarş. Tem. 29, 2009 11:21 pm

"Kadıköy'den çıkış yok"

Daum, Honved maçı için "temeli bu maçta atmak istiyoruz" dedi.30/07/09 0:06Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunun ilk maçında yarın Macaristan'ın Honved takımı karşısında iyi bir sonuç alacaklarına emin olduğunu söyledi.

Daum, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı basın toplantı odasında, maçla ilgili basın toplantısı yaptı.

Takımını iyi hazırladığını, mücadeleyi 90 dakika boyunca kontrollerinde tutmayı hedeflediklerini anlatan Daum, ''İlk maçta kendi sahamızda iyi bir sonuç alacağımıza eminim. İyi bir sonuçla ikinci maçtan sonra tur atlamış olacağız. Buna eminim. Taraftardan da büyük bir destek bekliyorum. Yüksek bir performans ve iyi bir atmosfer bekliyorum. Taraftarımız 12. adam. Bunu da hak eden bir taraftar. Taraftardan iyi atmosfer beklerken, tabii ki bunun ilk etapta sahadan gelmesi lazım'' diye konuştu.

''Kadıköy'den çıkış yok'' ifadesini kullanan Alman teknik adam, ''Hedefimiz başarılı olmak, sempatik olmak ve Kadıköy'ün sallanmayan bir yer olduğunu göstermek'' dedi.

-''TEMELİ İLK MAÇTA ATMAK İSTİYORUZ''-

Alman çalıştırıcı, turun temelini ilk maçta atmak istediklerini kaydetti.

Uluslararası bir hava yaşadıklarını ve bunun da kendilerini sevindirdiğini anlatan Daum, ''Avrupa Ligi'ne katılmanın temelini burada ilk maçta atmak istiyoruz. Bu maçı aynı zamanda aramıza yeni katılan bazı futbolcularımızın adaptasyonu için de kullanmak istiyoruz'' dedi.

Bazı futbolcuların ilk resmi maçın baskısıyla ortaya koyacakları performansı merak ettiklerini kaydeden Fenerbahçe Teknik Direktörü, ''İlk 11 için alternatifimiz çok. Uluslararası maçlarda alternatifimiz çok. Bu imkanı kullanmak istiyorum. Hazırlık döneminde olduğumuz için belki erken gelen bir maç. Her futbolcunun hazırlıklarda nerede olduğunu belli edecek' şeklinde konuştu.

-''HEDEF KOYMAK İÇİN ERKEN''-

Avrupa Kupası mücadelesinde bu sezon hangi noktanın Fenerbahçe için başarı sayılacağı sorusuna Daum, ''Avrupa için şimdiden ne büyük bir hedef koymak, ne de erken bir son belirlemek istiyorum'' yanıtını verdi.

Gerek Türkiye'de, gerekse Avrupa'da her rakibe saygı göstermek gerektiğini ifade eden Alman teknik adam, şöyle konuştu:

''Türkiye Ligi'nde Beşiktaş, Galatasaray, Sivasspor ve Trabzonspor'un yapabileceklerini de biliyoruz. Onlara saygımız var. Sadece 'Daum Fenerbahçe'ye geldi' diye Fenerbahçe şampiyon olmayacaktır. Yüksek bir konsantrasyonla çalışacağız. Tüm bu gösterdiğimiz çaba hem lig hem Avrupa için geçerli. Tur atlayacağımızdan eminim, sonra kurayı beklememiz lazım. Hedefimiz orada da başarılı olmak. Büyük hedefimiz grup maçlarına girmek ve gruptan çıkıp nakavt maçlarına katılmak. O gruplara çıktığınız zaman her şey mümkün olabilir. Şimdiden ne büyük bir hedef koymak istiyorum, ne de erken bir son belirlemek istiyorum. Türkiye'de Avrupa Kupası'nı kazanmak istediğimi söylediğim zaman 'Daum çok büyük hoca, büyük şeyler yapmak istiyor' diye söylenir, ama bu benim için önemli değil. Ben fazla büyük sözler söylemek istemiyorum, daha fazla verdiğim sözü tutmak istiyorum.''

-DAUM'UN PRENSİPLERİ-

Taraftarların, futbolcuların sahada tüm gücüyle mücadele ettiğini hissettiğinde, kötü giden bir maçta bile kendilerini destekleyeceklerini ifade eden Daum, şöyle devam etti:

''Bu tarzı futbolcularımızdan görmek istiyoruz. Bunu gösterdiğimiz zaman iyi şeyler de gelir. Futbol bir sonuç oyunu. Benim prensibim takımı şu şekilde hazırlamak: 150 dakika koşan, 120 dakika savaşan, 90 dakika futbol oynayan bir takım.''

-HONVED ANALİZİ-

Honved'in geçmişte Avrupa'da isim yapmış bir takım olduğunu, yarınki mücadelede de futbolcularının kendilerini göstermek için yüksek motivasyonla oynayacağını düşündüğünü anlatan Christoph Daum'un rakipleriyle ilgili değerlendirmesi şöyle:

''Honved 4-2-3-1 sisteminde oynayan bir takım. Defansı iyi kuran bir takım. Özellikle sol bekleri, öne doğru oynayan bir futbolcu. Orta alanda iki futbolcuyla defansı kuruyorlar, ama şunu söyleyebiliriz, biri daha fazla defansa, biri daha fazla ofansa dönük bir futbolcu. Üçlü bir ofans sıralamaları var, bunlar iyi paslaşmalarla kombinasyonlarla sürekli rakip ceza alanına atak yapmak isteyen futbolcular. Listeye baktığımız zaman bir forvet oynuyor ama, ara sıra 2, 3, 4 forvetli görebiliyoruz. İyi bir takım. 2-3 futbolcusu da özellikleri olan oyuncular.''

-''GÜİZA TÜRKİYE'DE GOL KRALI OLACAK''-

Güiza ile ilgili medyada çok sayıda transfer teklifi haberlerinin yer aldığı ifade edilerek, ''Gidecek mi, kalacak mı?'' sorusu yöneltilen Daum, medyada yer alan haberlerden kendisinin sorumlu olmadığını belirterek, şöyle konuştu:

''Ama şöyle bir şey önerebilirim; kimse artık bu konuda bir şey yazmasın. Güiza ile ilgili hiçbir konumuz olmadı, transfer konuşması olmadı. Güiza, Türkiye Ligi'nde gol kralı olacak ve biz onu yapabilmesi için elimizden gelen desteği vereceğiz.''

-''ŞART DEĞİL AMA BELKİ BİR TRANSFER DAHA OLABİLİR''-

Oluşturulan kadro için kulüp yönetim kuruluna ve çalışmaları için sportif direktör Aykut Kocaman'a teşekkür eden Daum, belki bir transfer daha yapabileceklerini bildirdi.

Planlanan hedefler için kadronun yeterli olup olmadığı sorulan Alman teknik adam, ''Bizim işimiz güncel kadrodan en maksimumu almak. Yeni futbolcularımız var, net bir şekilde performanslarını görmemiz gerekir. Şart değil, ama belki bir transfer daha olabilir diyorum. Ama şu belli ki, Fenerbahçe'nin önümüzdeki günlerde başaracağı şeyler bir futbolcuya bağlı değil. Kalitemiz iyi, gücümüz bir futbolcuya bağlı kalmamalı. Takım olarak daha da güçlenmemiz önemli'' dedi.

Takım kaptanının kim olacağı sorusuna, ''Ben de merak ediyorum'' karşılığını veren Daum, ''Bu neye göre belirleniyor?'' sorusunu da esprili şekilde, ''Burada bayanları da görüyorum, yakışıklı olan kişi olabilir'' diye cevaplandırdı.

Daum, forvette eksikleri olmasına rağmen ilk 11'de Güiza ile başlayacağını bildirerek, ''Eksiklerim var, ama yine de onu 11'de oynatmak istiyorum. Ne kadar gidebilirse göreceğiz, önemli bir oyuncumuz'' diye konuştu.

A.A
    FiRARi
    FiRARi
    VİP
    VİP

Erkek
    Durumum : Kadıköy'den çıkış yok" Dagini10
    Takım : Kadıköy'den çıkış yok" 1447oh9 PUAN : 268
    Itibar : 3

Kadıköy'den çıkış yok" Empty Geri: Kadıköy'den çıkış yok"

Mesaj tarafından FiRARi Çarş. Tem. 29, 2009 11:24 pm

wir wissen das Herr Daum,das wegen kann fenerbahce von edirne kein schritt raus wagen Very Happy

buda türkce
    biliyoruz sayin daum o yüzden fenerbahce edirneden bir türlü bir adim atamiyor Very Happy
    f@ruk
    f@ruk
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : Kadıköy'den çıkış yok" Onayli10
    Takım : Kadıköy'den çıkış yok" 1450si1 Cinsiyet : Kadıköy'den çıkış yok" Male10
    Itibar : 56

Kadıköy'den çıkış yok" Empty Geri: Kadıköy'den çıkış yok"

Mesaj tarafından f@ruk Çarş. Tem. 29, 2009 11:28 pm

valla yeterki başarılı olsun bir cimbomlu olarak isterim fenerin bişiler yapabilmesini bugüne kadar göremedik inşallah bundan sonra görürüz

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 8:01 am