iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Bar_leftKonservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor BarKonservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Bar_right 
göcebe (1038)
Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Bar_leftKonservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor BarKonservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

3 posters

Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor

göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Yurekl10
    Takım : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor 1447oh9 Cinsiyet : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Female10
    Itibar : 61

Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Empty Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor

Mesaj tarafından göcebe Salı Tem. 29, 2008 2:10 am

Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Kopyas13

Ben nota bilmem. Eğitimli arkadaşlarıma da sonsuz saygı duyuyorum, ama konservatuarın yanlış eğitim yaptığına inanıyorum. Çünkü verdikleri eğitimle duyguyu öldürüyorlar. Teorik olarak şarkıları okumaya başlayan insanlar mezun ediyorlar. O yüzden de konservautara girmeyi hiç düşünmedim.

İntizar müzik dünyasının genç temsilcilerinden biri. 1974 Tunceli doğumlu. 10 kişilik kalabalık bir ailenin en küçüğü. "Benim doğduğum gün abim ölmüş, annem de adımı İntizar koymuş. Başkalarının bildiği gibi ah etmek falan değil beklemek, sabretmek anlamında ismim" diyor. Müzik adına hiçbir eğitim almayan, buna rağmen kendini müziğin içinde doğmuş bir insan olarak tanımlayan İntizar'ın neredeyse tüm ailesi de müzikle uğraşıyor. Evlerinde bağlama sesi ve türkünün eksik olmadığını söyleyen İntizar, "Bir nevi müziğin kalbinde yetiştim. Her şey farkında olmadan oldu. Bir baktım ki Unkapanı'nda albüm yapıyorum" diyor.

Beni Sibel Can keşfetti

İlk albümümü '97 yılında çıkardım. İsmi 'Gelincik'ti. Şimdi de üçüncü albümüm "Aldanırım"ı çıkardım. Albüm çıkartma ve şarkıcı olma fikri hiç kafamda yoktu. Hep hakim ya da savcı olmayı istiyordum. Ama kader insanı bir şekilde sürüklüyor. Derken şarkıcı oldum. Ailem İzmir'de oturuyordu, bir gün Sibel Can'ın konseri vardı. Benimde radyocu bir arkadaşım, hadi gel konserde bir şarkı söyle dedi. Sibel Can beni sahneye çağırdı çıktım bir şarkı söyledim ve çok beğenildi. Daha sonra Ahmet Selçuk İlkan ve Ferdi Tayfur sesimi duyup çağırdılar. Keşfedilmem böyle oldu diyebilirim. Sesime ve şarkılarıma çok güveniyorum. Türkiye'de şöhret olmak çok kolay, ama benim şöhret düşüncem yok. Tek isteğim sanatçı sıfatını almak ve şarkılarımı insanlara duyurmak. Bunu yapacağıma inanıyorum, ama popülerite olarak bahsettiğim şey medyada çok görünmek ve işgal etmek ise ben popüler olmamayı tercih ediyorum.

Ne açım, ne de tok

6 ayda bu albümü bitirdim. Albümdeki şarkıların 11'inin sözü ve müziği bana ait. Daha önceki albümlerimde de söz ve müzikler bana aitti. Ne kadar albüm o kadar ben diyorum. Ve albümlerim sattıkça etrafıma yardımda ediyorum. Şimdi en büyük isteğim Tunceli'ye bir okul yaptırmak. Ayrıca yurtdışında Türkçe bir albüm yapma düşüncem var. Bir roman yazıyorum ve onu sinema filmi yapmayı düşünüyorum.

Bu üçüncü albüm ama müzikten henüz para kazanmadım. Ne aç ne de tokum demem daha doğru. Diğer arkadaşlarımın gibi ciplere binip, villalarda oturmuyorum. Zaman zaman hakkımın yendiğini bile düşündüm. Onları da Allah'a havele ettim. Müziğin içindeyim, ama müzik piyasasının içinde değilim. Bu camianın yerleri kaygan olduğu için kendimi koruyorum.

Bütün şarkılarımı bir aşka yazdım

Albümümdeki bütün şarkılarım sadece bir aşk için yazıldı. Kalbimde hala biri var, ama hayatımda kimse yok. Bütün şarkılarım işte o kalbimdeki kişi için yazılmıştır. Hayatımda olsaydı şu an beraber burada oturur, aynı evi paylaşırdık.... Çok sakin ve sabırlı bir insanım. Eğer hırçın olsaydım başkaları gibi sürekli ekranlarda boy gösterirdim. Hırsım var, ama asla aklımı yenmiyor. Bazen çekip gitmek istedim çünkü hakkım çok yendi. 300-400 bini bulan albümlerimde bazen bir şey almadım, bazen de çok cüzi paralar aldım. Konser paralarımı alamadığım zamanlar oldu. Resmen maddi olarak sömürüldüm. Manevi olarak da çok yıpratıldım. Benim hakkımı yiyenleri Allah'a havale ediyorum. Allah onları bildiği gibi yapsın... Bu arada manevi olarak yıpratılmayan insanların iyi şarkılar yapamayacağına inanıyorum. Benim en hareketli şarkılarımda bile hüzün var. Şarkı yazmak için bir yanının ezik ve yaralı olması lazım... Başkaları gibi skandal yaratıp, bir gecede ünlü olma derdim hiçbir zaman olmadı. Eğer buşarılıyısam bu hayatımın değil, şarkılarımın skandal olmasındandır. İnsanlar belki benim yüzümü tanımıyor, ama şarkılarımı biliyorlar ve albümlerimi alıyorlar. Her şeyime çok dikkat ediyorum, çünkü şöhret denilen şeyin ateş bir gömlek olduğunu biliyorum. Onu yanlış giyersem zamanla beni yakacağını ve çırılçıplak bırakacağını anladım.

Sanatçılar normal insanlar değil

Normal bir insan olduğum söylenemez. Sanatçılar zaten normal insanlar değillerdir. Kafamın estiğini yaparım. Gecenin bir saati kalkıp sahilde yürürüm. Gecenin bir yarısı eser, basar gaza Antalya'ya giderim. Ama yine de dengeli bir insanım. Uçukluk değil yaptıklarım. Beni kirletmeye çalışmadılar. Çünkü buna ben müsade etmem. Bence kendilerinin kirletildiğini iddia eden insanlar, kalkanlarını çok ince örmüşlerdir... Öte yandan çok romantik, çok duygulu bir kadınım. Sevdiğim erkek için canımı bile veririm. Deli bir aşığım. Yapamayacağım şey yok. Bir nevi sevdim mi tam severim.

En karizmatik Türk; ******

Teoman sahnede tek başına oturuyor. Elinde gitarıyla şarkılarını söylediği halde çoçuk çok karizmatik. Duruşunda oturuşunda bir karizma var. Başkaları gibi etrafına koruma ordusu yığmakla küçük tepeleri ben yarattım edasıyla dolaşmakla karizmatik olunmaz. Onu beğeniyorum. Ama bana sorarsanız gelmiş geçmiş en karizmatik, en şık kişi ******'tür.

kaynak:aksam.com .tr
    SaMet
    SaMet
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Masum10
    Takım : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor 1447oh9 PUAN : 21
    Itibar : 0

Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Empty Geri: Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor

Mesaj tarafından SaMet Salı Tem. 29, 2008 5:19 am

saol göcebe çok güsel bilgiler.Valla bende nota bilmem hoca ısrar ederdi ören diye ama yok örenemiom işte lol! lol! lol! lol! lol!
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Yurekl10
    Takım : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor 1447oh9 Cinsiyet : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Female10
    Itibar : 61

Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor Empty Geri: Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor

Mesaj tarafından göcebe Salı Tem. 29, 2008 11:24 am

samet nota bende bilmem ama sarki söylerim agirlik intizar sakrilari tabi esimde sazi ile bana destek verir

bu arada esim firari nicki ile aramizda

En son göcebe tarafından Salı Ağus. 05, 2008 6:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    intizarcı
    intizarcı
    Süper Moderatör
    Süper  Moderatör

Takım : Konservatuvar sesdeki duyguyu öldürüyor 1444ia9 PUAN : 100
    Itibar : 0

Mesaj tarafından intizarcı Salı Tem. 29, 2008 7:04 pm

saol paylaşım için göçebe abla....

Forum Saati Çarş. Mayıs 01, 2024 9:53 pm