iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

Şarlatanlık yapamıyorum Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
Şarlatanlık yapamıyorum Bar_leftŞarlatanlık yapamıyorum BarŞarlatanlık yapamıyorum Bar_right 
göcebe (1038)
Şarlatanlık yapamıyorum Bar_leftŞarlatanlık yapamıyorum BarŞarlatanlık yapamıyorum Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

+2
GeLiNcİk
BURAK
6 posters

Şarlatanlık yapamıyorum

BURAK
    BURAK
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : Şarlatanlık yapamıyorum Deli10
    Takım : Şarlatanlık yapamıyorum 1447oh9 Cinsiyet : Şarlatanlık yapamıyorum Male10
    Itibar : 14

Şarlatanlık yapamıyorum Empty Şarlatanlık yapamıyorum

Mesaj tarafından BURAK Perş. Haz. 26, 2008 9:05 pm

Şarlatanlık yapamıyorum Pz03

Şarlatanlık yapamıyorum

Fantazi müziğin farklı sesi İntizar kötü bir oyuncu olduğu için magazinsel tarafının bulunmadığını söylüyor. İntizar’ın yapmak istediği tek şey ise, güzel şarkılar yapıp, adam akıllı okumak

İntizar: Türk filmlerindeki gibi çok acı çektim

Yanık sesiyle hep Yıldız Tilbe’ye benzetilen İntizar dördüncü albümü ‘Nazar Boncuğum’ ile hayranlarıyla buluştu. Yeni albümünden yaşantısına kadar bilinmeyen birçok yönünü star okurlarıyla paylaşan İntizar, içi acı dolu şarkı sözleri için ise ‘Ben çok çektim. Hani Türk filmi gibi derler ya, işte öyle. 20 yaşındaki bir insanın, kendini 60 yaşında hissedebileceği kadar eziyet çektim. Ve yaşımdan daha çok yaşlı hissediyorum kendimi. Bu nedenle olması gerekenden daha çok duyguyu acıyı yükledim yüreğime. Bir de yetenek varsa o zaman bunu kaleme ve dile dökebiliyorsun. Benim de böyle bir yeteneğim var’diyor.

Müzikle uğraşmadan önce ne yapıyordunuz?

Lisede edebiyat öğretmeniydim. Ama stajyerken bıraktım.

Albüm öncesi neler yaptınız?

Üç yıl ara verdim. Ve albüm öncesi sefa yerine cefa çektim diyebilirim. Ama bana bu arada yaptığım şarkılar kar kaldı. Müzik firmalarıyla çok sorun yaşadım. Kısacası albüm öncesi bunlarla uğraştım.

Çok mu acı çektiniz?

Elbette çok acı çektim. Ben hakkımı isterken hep dilendim. Bu büyük bir eziyettir benim için. Buna ukalalık diyebilirsiniz ama olmam gereken yerde değilim. Gerçi sevenlerim beni bırakmadı, terk etmedi, onlarla ilgili hiçbir sorunum yok. Fakat istenildiği zaman bir günde star yaratabiliniyor. Dilerim öldükten sonra kıymetim bilinenlerden olmam.

Bu defa sevgiliyi övdüm

Albümünüzden bahseder misiniz?

Bu albümün diğerlerine göre alt yapıları yani aranjeleri farklı oldu. Şarkılar yeni dolayısıyla da soundları değişik. Eski şarkılarımı dinledim. Baktım ki şarkılarım hep sitemli ve sevgiliyi çok az övmüşüm. Üzülmüş müyüm nedir? Hani insan yaşadığı şeyleri yazar ya. Bu defa sevgiliyi övdüm. Mesala ‘Ne yaparsan yap ben seni her halinle seviyorum’ gibi, şarkılar çıktı ortaya. Yani bu albümde sevgiliyi öven, yücelten şarkılar var. Ama güldüren şarkılar da var.

Albümünüzde kimlerle çalıştınız?

İlk defa Osman İşmen’le çalıştım. Ayrıca, Necip Yılgın, Murat Arslan ve Barış Engürlü kardeşim ile çalıştım.

İntizar kimleri dinler?

Zaman zaman değişiyor. Bazen hiç dinlemediğim insanları bile dinliyorum. Ama beni sesi yakacak. Mesela Şebnem Ferah’ın ‘Can Kırıkları’ çok güzel bir şarkı. Leman Sam, Yıldız Tilbe, Niran Ünsal ve Ahmet Kaya dinlerim. Ayrıca Sezen Aksu çok iyi şarkılar yaptığında dinliyorum fakat bazen de sıkılıyorum. Çünkü o isterse çok iyi şarkılar yapar. O gerçekten de kelimelerin efendisi. Tabii isterse.

Yıldız Tilbe teyzenizin kızı. Ondan hiç destek almadınız mı?

Yıldız benim canım ciğerim. Onun varlığı benim için büyük destek. Onu seviyorum.

İntizar boş zamanlarında ne yapar?

Boş zamanlarımda boş boş otururum. Hiçbir şey yapmam. Çünkü adı üstünde boş zaman. Öyle bir noktaya bakarım, ne düşündüğümü ben de bilmem. Film gibi kesik kesik bir sürü şey aklımdan geçer. Ama dolu dolu geçirdiğim zamanlarda ise kalbimi çok yorarım. Yani ben gururumun ve yüreğimin hamalıyım. Bunlara ciddi bir hamallık yaparım. Bazı şeyleri hissettiğimde şarkılar yazarım. Bunların dışında dostlarımla görüşürüm, ailemle ilgilenirim, çok iyi resim yaparım, balık tutmayı severim, sessiz tenha yerlere giderim ve bol bol ve çok iyi tavla oynarım. Bu konuda da iddialıyımdır.

Müziğinizin tarzı arabesk mi?

Hayır serbest. Ben ilk defa Ferdi Tayfur’la birlikte yola çıktım. Sesim de yanık olduğu için ondan etkilenmiş olabilirim. Bir de beni Ferdi ağabeyle özdeştirmişlerdir. Ama benim tarzım serbest. Mesala türkü, rock, pop ve sanat müziğine yakın besteler yapabiliyorum. Fakat bunları daha okumadım. Demek ki benim tarzım serbest.

Ferdi Tayfur’la birlikte çıkmanız size avantaj sağladı mı?

Elbette. Ferdi ağabey çok iyi ve büyük bir müzisyen. Düşünsenize peşinden bir sürü kitle sürüklemiş. Dolayısıyla da siz onun yanında olduğunuzda tabii ki sevenlerinin de desteğini alıyorsunuz.

Neden Yıldız Tilbe- İntizar değil de, Ferdi Tayfur- İntizar...

Bir laf vardır; ‘Ne umarsın bacından, bacın ölmüş acından’ diye. Yıldız çok çekti ve son üç yıldır emeğinin karşılığını alıyor. Fakat her nedense Yıldız Tilbe denilince İntizar, İntizar denilince Yıldız Tilbe söyleniyor. Hatta bana gelen sevenlerimin mektuplarında da var. Bizi hep eşleştiriyorlar, yan yana görüyorlar, duygularımızın birbirine çok yakın olduğunu düşünüyorlar ki ben de bu fikre katılıyorum. Çünkü biz derin düşünen insanlarız. Kendi bestelerimizi kendimiz yapıyoruz. Allah vergisi sesimiz de var. Dolayısıyla da Yıldız Tilbe ile çıkmam mümkün değildi. Birbirine rakip gösterilen iki insanın birlikte yan yana olabilmesi mümkün mü? Ama benim kesinlikle böyle bir kaygım yok.

Herkes benim rakibim

Yıldız Tilbe’yi kendinize rakip görüyor musunuz?

Müzik işiyle uğraşan herkes birbirine rakiptir.

Yıldız Tilbe bir röportajında ‘Ben öyle sözler yazıyorum ki tekrar okuduğumda canım acıyor ve ağlıyorum. Başkalarını üzmemek için ben de bu besteleri yırtıp çöpe atıyorum. Çünkü insanları ağlatmaya hakkım yok’ demişti. Sizin de böyle yazdığınız şarkılar var mı? Siz de çöpe atıyor musunuz?

Evet var. Hem de çok. İnanın şu anda evde bir torba dolusu sözler var. Ve hiçbirini okumuyorum. Çünkü içleri o kadar derin ki kendim kayboluyorum.

Yıldız Tilbe de siz de acılı besteler yapıyorsunuz. Ailece çok mu üzüntü çektiniz?

Ben çok çektim. Hani Türk filimi gibi derler ya, işte öyle. 20 yaşındaki bir insanın, kendini 60 yaşında hissedebileceği kadar eziyet çektim. Ve yaşımdan daha çok yaşlı hissediyorum kendimi. Bu nedenle olması gerekenden daha çok duyguyu acıyı yükledik yüreğimize.

Kıymetim ölünce anlaşılmasın

Bir sürü yetenek var ve bunları bir kalemde silip atıyorlar. Aynı kişiler bana da ciddi haksızlık ediyorlar. Ben şarlatanlık yapamıyorum ve şarlatan da değilim. Kötü bir oyuncuyum yani magazinsel tarafım yok. Ama istersem olur. Binlerce film yaratabilirim ama ben bu değilim. Umarım öldükten sonra kıymetim bilinmez. Çünkü sevenlerime haksızlık olur.

11.12.2005
    GeLiNcİk
    GeLiNcİk
    Harbi İntizarcı
    Harbi İntizarcı

Kadın
    Takım : Şarlatanlık yapamıyorum 1446ob5 PUAN : 0
    Itibar : 0

Şarlatanlık yapamıyorum Empty Geri: Şarlatanlık yapamıyorum

Mesaj tarafından GeLiNcİk Perş. Tem. 10, 2008 3:50 pm

saolll burakkk güzel paylasım ıcın yha hakıkaten su dolambaçlı sanatçilik yapanlara bın basar ıntızar....
    yaprak
    yaprak
    İntizarcı Yeni Üye
    İntizarcı Yeni Üye

Kadın
    Durumum : Şarlatanlık yapamıyorum Kimses10
    Takım : Şarlatanlık yapamıyorum 1446ob5 PUAN : 0

Mesaj tarafından yaprak Perş. Şub. 05, 2009 9:53 pm

eline emeğine sağlık...
    cansu
    cansu
    İntizarcı Yeni Üye
    İntizarcı Yeni Üye

Durumum : Şarlatanlık yapamıyorum Asik10
    Takım : Şarlatanlık yapamıyorum 1447oh9 Cinsiyet : Şarlatanlık yapamıyorum Female10

Mesaj tarafından cansu Çarş. Nis. 01, 2009 4:41 pm

slm arkadaşlar tamam butun sanatçılar ıyı ama i n t i z a r. ablamız bın değıl on bın basar Very Happy
    gelincik
    gelincik
    Bizden Biri
    Bizden Biri

Durumum : Şarlatanlık yapamıyorum Bolunm10
    Takım : Şarlatanlık yapamıyorum 1447oh9 Cinsiyet : Şarlatanlık yapamıyorum Female10
    Itibar : 11

Mesaj tarafından gelincik Perş. Tem. 30, 2009 3:45 pm

sagol burak
    arslan
    arslan
    İntizarcı Üye
    İntizarcı Üye

Kadın
    Durumum : Şarlatanlık yapamıyorum Olgun10
    Takım : Şarlatanlık yapamıyorum 1450si1 Cinsiyet : Şarlatanlık yapamıyorum Female10
    Itibar : 1

Mesaj tarafından arslan Perş. Haz. 10, 2010 9:23 pm

Payla$im için te$ekkürler

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 1:47 pm