iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Bar_leftiNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` BariNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Bar_right 
göcebe (1038)
iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Bar_leftiNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` BariNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

4 posters

iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!`

BURAK
    BURAK
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Deli10
    Takım : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` 1447oh9 Cinsiyet : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Male10
    Itibar : 14

iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Empty iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!`

Mesaj tarafından BURAK Çarş. Mart 17, 2010 9:28 pm

"Sürüden ayrıyım!"

'Ihlamurlar Altında' dizisinin şarkısıyla yıldızı parlayan İntizar, uzun süren suskunluğunu bozdu: Şarkıların sürü psikolojisiyle yazılmasına sinirim bozuluyor. 'Bu sürüyü, bu çoban yönetir. Öteki türlü seni kurt kapar' diyorlar. Ben sürüden kurtuldum, beni ancak sevenlerim kapar İki ay önce söz ve müzikleri kendisine ait olan 'Ömrüm Senindir' adlı bir albüm çıkaran ancak basında pek fazla yer almayan İntizar, bu durumun kendi tercihi olduğunu söyledi. 2005 yılında 'Ihlamurlar Altında' dizisine, dizi ile aynı adı taşıyan şarkıyı yaptıktan sonra fanatik hayran sayısı çoğalan İntizar, kendi deyimiyle 'asosyal' olma sebebini ve hayallerini anlattı...

ASOSYAL YAŞIYORUM!
    Çok geniş bir hayran kitlesine sahipsiniz ancak buna rağmen göz önünde bir yaşam sürmüyorsunuz. Bu sizin tercihiniz mi?
    Asosyal yaşıyorum. Bir anlamda Robin Hood gibiyim. Çevrem çok kalabalık aslında ama hayatta her şey tercihlerle başlar. Cinsiyetten, yaşam tarzınıza, evinizden arabanıza kadar... Benim tercihim tek başıma, bir sırt çantası ile bütün dünyayı gezmek.

Madem bu bir tercih meselesi, neden asosyal yaşamı tercih ediyorsunuz?
    Seromonilerden hoşlanmam. Bizim mesleğimizde şekilcilik var. Ben şekilciliğe zaman harcamak istemiyorum. Sırf bir yere gideceğim diye bir saat ayna karşısında süslenmek bana zor geliyor. Bu hazırlık evresi olmasa, her yere giderim, ortada da görünmüş olurum. İnsanın doğasında bu kadar yapmacıklık, sahtekarlık olacağını sanmıyorum. Süslenmek, hazırlanmak bir göz boyama şekli. Evet, insanlar güzelleşmeli, göze ve gönüle hitap etmeli ama bu kadarı sanki bir şeylere hizmet etmek için. Bu hizmetten hoşlanmıyorum. Birçok yere bu yüzden gitmediğim olmuştur. Benim hayatım daha Avrupai. Türkiye'deki sanatçıların yapılarına tersim.

LAUBALİLİĞİ SEVMEM!
    Zor bir insan mısınız?
    Hem çok zor hem çok kolay. Konuya bağlı. Laubaliliğe tahammülüm yok. Hakkı olan herkes, hakkının olduğu yerde olsun da, olmayan benim canımı çok sıkar. Hayatın her kesiminde haksızlık karşısında çığrından çıkabilirim. Bunun haricinde bana sevgi ile yaklaşan herkese neyim varsa veririm. Ama yeter ki onun bana baktığının ötesini görebileyim.

'Buyum olsun', 'şunu da alayım' halinde değilsiniz yani?
    Birçok şeyim var ama hiçbir zaman 'benim' demem. O da olsun, bu da olsun demem. Bana ait olan şeylerle de ilgilenmiyorum. Onların hepsi benim adıma ama bana ait değil.

Sanat camiası size göre nasıl bir yer?
    Bilmiyorum. Bazen bir restorana gidiyorum. Çok ünlü bir sanatçı, beni görmezlikten geliyor. Çok ayıp, hoşuma gitmiyor bu durum. Bana selam vermeyene ben hiç vermem.

Sanat camiasından dostlarınız var mı?
    Tabii ki konuştuğum sanatçı arkadaşlarım var. Dostluklarımı, arkadaşlıklarımı nerede bıraktıysam oradan başlarım. Bunun için her hafta onlarla görüşmem gerekmiyor. En sevdiğim dostlarım en az görüştüklerim, tüketmeden...

Kimleri dinlersiniz?
    Şebnem Ferah, Mustafa Ceceli, Sabahat Akkiraz, Leman Sam, Nuray Hafiftaş, Ajda Pekkan ve Sibel Can'ı dinlerim. Orhan Gencebay ve Yılmaz Erdoğan'ı da çok severim.

BEN BÜYÜK DELİYİM!
    Sıradışı yaşayan meslektaşlarınız hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Uyuşturucu, gece hayatı, sapkınlıklar herkesin kendi tercihi... Mesela; Tarkan'ın uyuşturucu kullanması kendi sorunudur. Tasvip etmiyorum tabii ki. Özel hayatında tercihleri kendini ilgilendirir. Tarkan yürekli bir çocuk, "Evet, kullanıyorum. Bu benim hayatım" der. Onun yürekliliğine inanıyorum. Ama değerlere de kıymet vermek lazım. Türkiye'de uyuşturucu içtiğinde reklam oluyor. Oysa ki, Avrupa'da öyle bir şey yok! Kate Moss örneği... Kokain kullanırken yakalandı, meslek hayatı bitmek üzere.... Sıradışılık herkese benzemeyendir. Ben mesela, öyle bakarsanız, en büyük deliyim. Sanırım üretken insanlarda asosyal durum söz konusu. Ama bu Yaradan'ın takdir ettiği bir şey. Biz 10 kardeşiz. Annem ve babam her zaman "10 çocuğumuz var. Ama İntizar daha bir farklı" dermiş. Mesela; herkes siyah ayakkabı giyerken, ben mor ayakkabı giyermişim. Yaratıcılık yeteneği olan herkesin ezelden beri farklı duruşu, farklı bir tavrı vardır. Bunlar da toplumu renklendirir, hayatı daha yaşanır hale getirir.

AYAKLARIM YERE BASIYOR AMA AKLIM YERDE DEĞİL Kİ!
    Üretken bir sanatçı olarak, sizi neler etkiler?
    Ayaklarım tamamen yere basar ama aklım yerde değil. Bazen şarkı yazmak istediğim halde yazmıyorum. Kızdığım çok şey var. İçimden o kadar sanatsal ve edebi şeyler geçiyor ki... Onları yırtıp atmak, bir kenara sürüklemek ruhumu incitiyor. Bir sürüye katılmak işime gelmiyor. Şarkıların sürü psikolojisiyle yazılmasına sinirim bozuluyor. Yani "Bu sürüyü bu çoban yönetir. Öteki türlü kurt kapar seni" diyorlar. Ben kendimi sürüden kurtarmışım, kurt mu çakal mı kapar? Beni ancak sevenlerim kapar. O sürüye katılmadan o kenara koyduğum sanatsal şarkıları söylemek istiyorum. Her kesimden hayran kitlem var. Beni benden daha çok seven, algılayan, kıymet veren hayranlarım var.

GEZGİN BİR RUHUM VAR!
    Böyle hayran kitlesine sahip olmak, alkışlanmak nasıl bir duygu?
    Ben İntizar olarak sokakta gezersem tabii ki rahatsız olurum. Ben, beni unutup sokağa çıkıyorum. Mesleğimi unutup, doğal yaşıyorum. Öteki türlü bir sürü saçma sapan şeyler yapmam lazım. Kendimi çok sorgulayan biriyim. Ben bu eder miyim? "Hayır, etmem" dediğim noktada daha çok şarkı yazmaya başlıyorum. "Evet, ben buyum" demek tehlikeli bir nokta. Ama birçok konserim beni çok şaşırtmıştır. Özellikle Arap ülkelerinde verdiğim konserlerde gerçekten çok şaşırıyorum. Sanırım birçok popüler sanatçıdan, çok daha devasa konserler vermişimdir. Bunu da basını yanıma almadığım için kimsenin haberi olmamıştır. Sitem değil ama bilmelerini de isterim.

Hayalleriniz var mı?
    Hayal ettiğim, ağladığım-güldüğüm sürece varım. Dünyanın sınırları kalkmış artık. Cebimde çok az bir para ile Alaska'dan Ekvator'a kadar gezmek isterim. Tam bir gezgin ruha sahibim. Evliya Çelebi gibi keşif yapmayı çok seviyorum. Müzikal anlamda da, tarzımın dışında çok önemsediğim Türk ve yabancı solistlerle düet yapma projem var. Kompleksleri aşarsak neden olmasın... Başkalarına verdiğim şarkıları biraraya getirip albüm yapmak isterim. Halk müziği albümünü caz orkestrası ile yapmak, etnik dillerde şarkılar söylemek de güzel olurdu ama umarım şimdi bu fikirlerimi kimse çalmaz.
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Yurekl10
    Takım : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` 1447oh9 Cinsiyet : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Female10
    Itibar : 61

iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Empty Geri: iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!`

Mesaj tarafından göcebe Çarş. Mart 17, 2010 9:35 pm

tsk ler burak
    f@ruk
    f@ruk
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Onayli10
    Takım : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` 1450si1 Cinsiyet : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Male10
    Itibar : 56

Mesaj tarafından f@ruk Salı Mart 23, 2010 11:54 pm

teşekkürler dostum Wink
    BURAK
    BURAK
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Deli10
    Takım : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` 1447oh9 Cinsiyet : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Male10
    Itibar : 14

Mesaj tarafından BURAK Perş. Mart 25, 2010 8:51 pm

önemli deil sayın yönetim Smile görevimiz Smile
    arslan
    arslan
    İntizarcı Üye
    İntizarcı Üye

Kadın
    Durumum : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Olgun10
    Takım : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` 1450si1 Cinsiyet : iNTiZAR - `Sürüden ayrıyım!` Female10
    Itibar : 1

Mesaj tarafından arslan Perş. Haz. 10, 2010 8:39 pm

Payla$im için te$ekkürler

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 8:05 pm