iNTiZAR 2018

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iNTiZAR 2018

iNTiZAR FAN CLUB Hoşgeldin Misafir İntizar Fanda Toplam 0 Mesajın Var

Ne Sezen Ne Ajda Anla Bizi İNTİZAR Abla...https://intizar.yetkinforum.com Fan Club www.intizar.tk
iNTiZAR 2009 Yeni Albümü Hakkında Bilgiler: Tıkla

Giriş yap

Şifremi unuttum

Galeri

İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Empty

En son konular

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Salı Şub. 19, 2013 3:34 pm

» İntizar - Aşk Yağmurları
tarafından BURAK Ptsi Şub. 18, 2013 3:13 am

» bir ewladının annesi için çabası...
tarafından semranur Salı Ağus. 28, 2012 10:39 pm

» Asi sair ve intizar
tarafından yerdelen25 Ptsi Haz. 11, 2012 1:18 pm

» Intizar Yeni Albümü ile Viyana da 14 Nisan 2012
tarafından trojaeventsvienna Ptsi Şub. 06, 2012 2:59 pm

» EYLEM
tarafından kayahantemiz Ptsi Ekim 03, 2011 4:28 pm

» saygı ve sevgılerımle canım ablama
tarafından f@ruk Cuma Tem. 08, 2011 12:12 am

» selam
tarafından f@ruk Salı Nis. 05, 2011 1:20 pm

» Gelincik
tarafından güller diyarı Perş. Şub. 24, 2011 1:35 am

» Selam
tarafından güller diyarı Ptsi Şub. 21, 2011 11:08 pm

» En Çok Sevdiğiniz Mevsim
tarafından EkseN Cuma Şub. 11, 2011 11:01 pm

» Tanışma Merasimi
tarafından Melegimm Paz Ara. 05, 2010 10:24 pm

» selam:)
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 11:41 pm

» intizarmm:))
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 24, 2010 8:01 pm

» selam
tarafından ömer Çarş. Kas. 24, 2010 1:37 pm

» İNTİZAR dan bayram mesajı
tarafından red devıl Çarş. Kas. 24, 2010 11:00 am

» çirkinim:):)
tarafından çirkinimm Ptsi Kas. 08, 2010 1:33 pm

» canımsın:)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 4:41 pm

» intizarım:):)
tarafından çirkinimm Cuma Kas. 05, 2010 2:12 pm

» BİR YANLIZLIK ÖYKÜSÜ
tarafından f@ruk Çarş. Kas. 03, 2010 8:19 pm

» yeni yep yeni büyük insan klip org
tarafından boyabatlı Paz Ekim 31, 2010 10:15 am

» cansin iste varmi ötesi
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 1:04 pm

» intizar
tarafından bulut Cuma Ekim 22, 2010 12:59 pm

» farkımız orjinal olmamız
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:43 pm

» yüreğimizin tercümanı
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım İçimi dökemem derdimi diyemem Kimse anlamaz ki canım.....
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:41 pm

» At savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat......
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İntizar ve Latif Doğan
tarafından göcebe Perş. Ekim 21, 2010 7:40 pm

» İNTİZAR - Ben Değilim (Video Klip)
tarafından bulut Perş. Eyl. 30, 2010 12:45 pm

» sky stuttgart
tarafından göcebe Ptsi Eyl. 20, 2010 10:22 am

Anket

En iyi yollayıcılar

f@ruk (1057)
İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Bar_leftİntizar: Oyuna ayak uyduramadım Barİntizar: Oyuna ayak uyduramadım Bar_right 
göcebe (1038)
İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Bar_leftİntizar: Oyuna ayak uyduramadım Barİntizar: Oyuna ayak uyduramadım Bar_right 
BURAK (645)
gelincik (536)
intizarcı (425)
tomarza_19 (187)
DNZ (186)
Çiço (186)
GeLiNcİk (162)
MURAT5454 (141)

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 6251 mesaj attılar bunda 1104 konu

Toplam 1862 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: manrumber

intizarfan 2017

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

+2
gelincik
BURAK
6 posters

İntizar: Oyuna ayak uyduramadım

BURAK
    BURAK
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Deli10
    Takım : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım 1447oh9 Cinsiyet : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Male10
    Itibar : 14

İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Empty İntizar: Oyuna ayak uyduramadım

Mesaj tarafından BURAK Perş. Haz. 26, 2008 5:56 pm

İntizar: Oyuna ayak uyduramadım
    İntizar farklı sesi ve büyük beğeni kazanmasına rağmen bir türlü kendisinden beklenen çıkışı yakalayamadı. Bunun sebepleri sanatçıya göre oyuna ayak uyduramaması. Sanatçı adının neden İntizar olduğunu da açıkladı.

Radyo 7`nin sevilen programcılarından Erkan Koç `un hazırlayıp sunduğu Erkan `la Çok Canlının bu hafta ki konuğu `Nazar Boncuğu ` isimli son albümü ile İntizar oldu.

Uzun bir aradan sonra yeniden sevenleri ile buluşan İntizar , albümün gecikmesinin sebebini çalıştığı şirketlerde doğan sorunlardan kaynaklandığını belirtti. `Bu kadar uzun bir ayrılığı hak etmedim` diyerek sözlerine başlayan İntizar , ` Ferdi ağabey ile bir sorun yaşadık. Orada bir ara verdim. Aslında hak etmediğim şeylerdi bunlar, Ferdi ağabeyi tenzih ederek söylüyorum. Ama o arayı hak etmedim. Kendi verdiğim bir karardı. Sonra Erol Köse ile bir kaset yaptım. Orada da 2,5 sene bir ara verdim. Bu süreler bana zarar verdi` dedi. Albüm yapmayışının sebebinin kendinden kaynaklanmadığını da söyleyen sanatçı; `Kişisel bir problemim yoktu. Eser üretebiliyordum. Kişisel bir tek tavrım, çok gururlu, haksızlıklara ciddi şekilde direnen ve inat eden, politik ve kendi lehinde düşünemeyen bir yapım var. Biraz deli doluyum. Pire için yorgan yakan bir yapım var. Bazen keşke böyle yapmayıp da, `eyvallah deyip geçseydim` diyorum`.

Son albümünün diğer albümlere göre farklılıklar olduğunu söyleyen İntizar ` Bu albüm biraz farklı. Diğer şarkılarım biraz özlemli ve sitemkardı. Fakat bu albümde şarkılar sevgiyi ve aşkı yüceltiyor. Ayrıca alt yapıları da değiştirdik, biraz zamana ayak uyduruyorum` dedi. Şarkılarının söz ve besteleri de kendine ait olan İntizar , `Şarkılarımı ticari düşünceler üstüne yapmıyorum. Tamamen kendimi ortaya koyduğum, yüreğimi ezdiğim, kenara köşeye çekilip de kendimle dertleştiğim zamanlarda yaptığım şarkılardır` dedi. Başkasına ait sözleri de besteleyemediğini belirten sanatçı `Beni çok etkilese de başkasının sözleri üzerine beste yapamıyorum. Sözleri ben yazmalıyım. Çünkü her şarkıyı ve duyguyu çok içten yaşıyorum Yaptığım bencillik mi? değil. Belki yeteneksizlik bu konuda`

Erkan Koç `un sorusunu üzerine İntizar isminin anlamını, `İntizar Farsça bir kelimedir. Gülün bülbüle olan hasretini içeriyor. İntizar , dolayı acılı bir bekleyiş, özlemek ve beklemek anlamında olduğunu belirtti. Annemin bana bu ismi koymasının sebebi, ağabeyimin vefat ettiği gün doğmuş olmamdır.` Dedi. Ferdifon ile müzik hayatına merhaba diyen İntizar `ın yapımcılardan pek yüzü gülmedi . Ferdi Tayfur `u çok sevdiğini söyleyen sanatçı `fikirlerine çok değer verdiğim hala görüştüğüm biridir. Bu konuda hiçbir şey söyleyemem . Sözleşmemiz bitti ayrıldım. Ama ben hakkımı isterken her halde dilenir hale geldim. Hep söyledim bunu hep de söyleyeceğim. Bunun bir oyun olduğunu çok geç öğrendim. Ben hep evdeki bendim. Meğerse iletişimlerde, diyaloglarda, samimiyetlerde, şarkılarda bile bin tane oyun varmış. Ben bunları yapamadım`

Kendisine her zaman güzel bir sesi olduğu ve yaptığı şarkıların çok beğenildiğini, bir gün daha güzel yerlere gelineceğinin söylendiğini `Fakat, o güzel yer neresi, ben bilmiyorum. Ben sevenlerimde çok güzel bir yerde olduğumu biliyorum. Popüler kültürde söylediğim şarkılar ses getirse de insanlar beni dinlediklerini ifade edemiyorlar. Gerçi o güzel yerler beni bulacak ben oraları bulmayacağım` dedi.

Yaşadıklarından bazen bezdiğini de dile getiren İntizar ` bazı zamanlar ne işin var git öğretmenliğini yap dediğim günler oldu. Ama bu yol dönüşü olmayan bir yol. Bu dönemlerin benden aldıkları yanında kazandırdığı şeyler de var. Şarkılarım ve ümitlerim. Benimde hatalarım oldu. Oyuna ayak uyduramadım` dedi.
    gelincik
    gelincik
    Bizden Biri
    Bizden Biri

Durumum : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Bolunm10
    Takım : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım 1447oh9 Cinsiyet : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Female10
    Itibar : 11

İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Empty Geri: İntizar: Oyuna ayak uyduramadım

Mesaj tarafından gelincik Perş. Tem. 30, 2009 3:52 pm

bilgilerin icin cok tesekürler burak
    göcebe
    göcebe
    ADM!İN
    ADM!İN

Kadın
    Durumum : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Yurekl10
    Takım : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım 1447oh9 Cinsiyet : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Female10
    Itibar : 61

Mesaj tarafından göcebe Cuma Eyl. 18, 2009 1:20 pm

intizar hep kendini yasayan bir insan ici disi bir o yüzdne biz onu cok seviyoruz
    f@ruk
    f@ruk
    ADM!İN
    ADM!İN

Erkek
    Durumum : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Onayli10
    Takım : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım 1450si1 Cinsiyet : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Male10
    Itibar : 56

Mesaj tarafından f@ruk C.tesi Eyl. 19, 2009 1:02 pm

aynen katılıyorum ablam sana...istesede oynayamaz zaten karakterinde yok bu
    DNZ
    DNZ
    ADM!İN
    ADM!İN

Durumum : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Sinirl10
    Takım : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım 1446ob5 Cinsiyet : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Female10
    Itibar : 48

Mesaj tarafından DNZ Ptsi Eyl. 21, 2009 9:49 am

Canım benim seni çok seviyoruz..Birtanesin sen...Herşeyin mükemmel...
    (Bilgiler için teşekkürler)
    arslan
    arslan
    İntizarcı Üye
    İntizarcı Üye

Kadın
    Durumum : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Olgun10
    Takım : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım 1450si1 Cinsiyet : İntizar: Oyuna ayak uyduramadım Female10
    Itibar : 1

Mesaj tarafından arslan Perş. Haz. 10, 2010 8:45 pm

Payla$im için te$ekkürler.

Intizar'im hiç degi$me ,hep böyle kal seni çoook seviyoruz!!!!

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 9:47 am